A BSK OKTÓBERÉNEK LEGJOBB JÁTÉKOSA: NÁDASI DÓRA

Október hónap legjobbjának ezúttal a női kézilabda csapatunk játékosát választotta a szakmai stáb. Dóri már nem először kapta meg az elismerést! Gratulálunk!

BSK-a-honap-jatekosa-kezilabda-nadasi-dora

Mint minden hónapban, a BSK szakmai stábja októberben is megszavazta a hónap legjobbját. Az előző hónap legjobbja ezúttal a női kézilabda csapatunk tehetsége, Nádasi Dóra, aki nem először kapta meg az elismerést.

Hogy miért esett a választás Dórira? Mert több poszton bevethető, biztos kezű játékos, aki góljaival nagyban hozzájárul a győzelmekhez, mind a serdülő-, az ifjúsági- és a felnőtt NB2-es csapatban is. A klubunk büszkesége, aki remélhetőleg még sokáig húzza a női kézilabda csapatunk szekerét!

Gratulálunk “kis” Dórinak!

Hajrá BSK!

Megosztás

Megosztás itt: facebook